Growduino 

je zařízení vytvořené pro kompletní a vzdálené monitorování a automatické řízení uzavřených pěstebních prostor, jako jsou indoor pěstírny či skleníky...


Více info

Základní jednotka Growduino

Skládá se z mikropočítače který umožňuje připojení kabelem na domácí síť LAN a dále na internet, micro SD karty kam se zaznamenávají naměřená data, displaye který zobrazuje cyklicky některé naměřené hodnoty a modulu pro ovládání výstupních SSR relé pro zařízení na 230V. 

K této základní jednotce lze dle přání zákazníka připojovat požadovaná čidla a výstupní relé se zásuvkami.

Varianta LITE

Obsahuje pouze základní jednotku s čidlem DHT22 pro měření teploty a vlhkosti vzduchu a navíc dalším čidlem pro teplotu vzduchu u umělého osvětlení, které funguje jako termostat. Lze přikoupit veškerá další čidla. Tato jednotka umožňuje měření a záznam hodnot, včetně oznámení na email. Neumožňuje však ovládat výstupní zařízení. Jednotka může být vybavena záložní baterií pro napájení mikropočítače a čidel.


Varianta BASIC


Obsahuje základní jednotku s čidlem DHT22 pro měření teploty a vlhkosti vzduchu a navíc dalším čidlem pro teplotu vzduchu u umělého osvětlení, které funguje jako termostat. Lze přikoupit veškerá další čidla. Tato jednotka umožňuje měření a záznam hodnot, včetně oznámení na email. Lze dokoupit až 4 zásuvky se SSR relé pro ovládání připojených zařízení. Jednotka může být vybavena záložní baterií pro napájení mikropočítače a čidel.


Varianta PRO


Obsahuje základní jednotku s čidlem DHT22 pro měření teploty a vlhkosti vzduchu a navíc dalším čidlem pro teplotu vzduchu u umělého osvětlení, které funguje jako termostat. Lze přikoupit veškerá další čidla. Tato jednotka umožňuje měření a záznam hodnot, včetně oznámení na email. Lze dokoupit až 8 zásuvek se SSR relé pro ovládání připojených zařízení. Jednotka může být vybavena záložní baterií pro napájení mikropočítače a čidel.


Varianta MEGA


Obsahuje základní jednotku s čidlem DHT22 pro měření teploty a vlhkosti vzduchu a navíc dalším čidlem pro teplotu vzduchu u umělého osvětlení, které funguje jako termostat. Lze přikoupit veškerá další čidla. Tato jednotka umožňuje měření a záznam hodnot, včetně oznámení na email. Lze dokoupit až 12 zásuvek se SSR relé pro ovládání připojených zařízení. Jednotka může být vybavena záložní baterií pro napájení mikropočítače a čidel.


Varianta SPECIAL


Tato varianta se liší zejména montáží ve velmi odolné krabici SEZ Indubox s krytím IP67, možností výkonnější interní UPS i pro některá připojená zařízení, páčkovými přepínači pro manuální ovládání a také možností montáže jističů a proudového chrániče. Nabídka pro tuto variantu se sestavuje vždy individuálně, proto ji nelze zakoupit v E-shopu.


Celý komplet je v rozvodné krabici na omítku, podobně jako domácí jističe. Pro správnou funkci je potřeba zajistit přivedení kabelu pro připojení jednotky na internet.