Growduino 

je zařízení vytvořené pro kompletní a vzdálené monitorování a automatické řízení uzavřených pěstebních prostor, jako jsou indoor pěstírny či skleníky...


Více info

Co je to Growduino a jak vlastně funguje?

Growduino je zařízení pro kompletní a hlavně vzdálené monitorování a automatické řízení uzavřených pěstebních prostor, jako jsou indoor pěstírny či skleníky. 

Jedná se tedy o systém, který pomocí čidel a výstupních zařízení nakládá s naměřenými hodnotami dle uživatelského nastavení tak, aby bylo možné dosáhnout dokonalého pěstitelského výsledku. Growduino je díky svým funkcionalitám velmi vhodné pro aquaponické systémy. Samozřejmě umožňuje také manuální a lokální řízení.

To vše pouze pomocí web prohlížeče ve vašem PC nebo také tabletu, notebooku, ale i chytrého telefonu - bez instalace jakékoliv dodatečné aplikace a klidně z druhého konce světa. Můžete konečně bez starostí odjet na dovolenou a zároveň mít vše pod kontrolou - Growduino se o to postará. 

Nespornou výhodou je velmi nízká pořizovací cena. Průmyslová zařízení tohoto typu, která ani neumí data zobrazovat v přehledných grafech a prostor ovládat vzdáleně přes internet, stojí mnoho desítek tisíc, obvykle 30000 Kč a více.


Navrhněte si svoje Growduino - jak objednávat

Growduino se skládá z několika komponent, přizpůsobte si jej svým potřebám. Stačí k tomu čtyři kroky.

1. Zjistěte si počet výstupních relé se zásuvkami podle počtu zařízení které chcete ovládat v sekci Ovládání - Outputs. Na jejich počtu závisí verze základní jednotky.

2. Podle počtu požadovaných výstupů si zvolte svoji Základní jednotku.

3. K Základní jednotce můžete volit Čidla, která změří a zaznamenají důležité hodnoty. U každého z čidel najdete popis k čemu slouží a jak funguje.

4. Rozmyslete se, zdali chcete mít napájení své řídící jednotky zálohované baterií. Získáte tím možnost sledovat pěstební prostor neustále a dostat upozornění při případném výpadku elektřiny.Pak už stačí jen objednat v E-shopu nebo na objednavky@growduino.cz .