Growduino 

je zařízení vytvořené pro kompletní a vzdálené monitorování a automatické řízení uzavřených pěstebních prostor, jako jsou indoor pěstírny či skleníky...


Více info

Čidlo osvětlení

Outdoor - venkovní čidlo

Pro dokonalé řízení dosvěcování v uzavřeném pěstebním prostoru jako je například skleník. Čidlo zaznamenává hodnotu přírodního světla a dle uživatelského nastavení spíná a vypíná umělé osvětlení uvnitř. Pomocí tohoto čidla lze dosáhnout dřívější a kvalitnější sklizně, vykrýt zamračené dny, udržovat konstatní osvětlení tak potřebné pro rychlý a přitom zdravý růst. Díky tomuto řízení osvětlení můžete začít sezónu a sklízet dříve než ostatní a s minimálními náklady. Pro efektivní využití a další snížení nákladů na provoz doporučujeme použití LED panelů.


Indoor - vnitřní čidlo

Čidlo se používá pro monitorování osvětlení, umísťuje se tedy pod něj. Zaznamenává množství světla a v uživatelem určeném čase lze zaslat oznámení na mail pokud osvětlení nefunguje jak by mělo. 


Stejně jako ostatní čidla, připojují se k základní jednotce velmi jednoduše plochým čtyřžílovým telefonním kabelem s konektory RJ-11. Maximální délka kabelu je 5m. Dodáváno standardně s kabelem 5m.